neem contact op

info@intermedica.nl     024-711 1036    herhaalrecept

FAQ – Kan ik vet haar krijgen van finasteride/dutasteride?

Door het gebruik van dutasteride wordt één hormoon in uw lichaam sterk gereduceerd. Dit hormoon heeft normaliter geen invloed op het ontstaan van vet haar of acné. Vet haar kan ontstaan als de talgproductie sterk wordt opgevoerd. Dat kan ook vele andere oorzaken hebben. Uiteraard is het niet uitgesloten dat dutasteride bij u wel leidt tot een verhoging van de talgproductie maar daarvoor moet dit fenomeen wel langer dan enkele dagen bestaan.

Je maakt je zorgen over je haar? Kunnen we je helpen?

De hoeveelheid en kwaliteit van je haren gaat steeds meer achteruit en je wilt je daar niet bij neerleggen? Tijdens een consult van een uur wordt je haarprobleem geanalyseerd, stelt een van onze dermatologen een diagnose en wordt met je besproken welke behandelmogelijkheden er zijn.