neem contact op

info@intermedica.nl     0485-711 917    herhaalrecept

FAQ – Kan het zijn dat mijn haarverlies wordt veroorzaakt door medicatie die ik gebruik?

De kans dat een geneesmiddel overmatig haarverlies veroorzaakt is niet groot. Mogelijk is er sprake van een andere oorzaak. De ziekte zelf, waarvoor u het geneesmiddel gebruikt, zou al een oorzaak kunnen zijn, maar ook erfelijke kaalheid (alopecia androgenetica) kan de oorzaak zijn. Haarverlies door ziekte of stress leidt tot een homogene uitdunning van het haar (op alle plaatsen evenveel haarverlies). Alopecia androgenetica leidt tot locale uitdunning, met name op de middenscheiding, soms boven de oren en op het achterhoofd.
Als het geneesmiddel succesvol is zou u er niet mee moeten stoppen tenzij absoluut vaststaat dat het haarverlies daardoor komt.

Je maakt je zorgen over je haar? Kunnen we je helpen?

De hoeveelheid en kwaliteit van je haren gaat steeds meer achteruit en je wilt je daar niet bij neerleggen? Tijdens een consult van een uur wordt je haarprobleem geanalyseerd, stelt een van onze dermatologen een diagnose en wordt met je besproken welke behandelmogelijkheden er zijn.